Uit de oude doos

Hoofdklasse C, seizoen ’77-’78. Op 3 oktober 1977 speelde Panningen thuis tegen Geldrop, destijds getraind door Henk Raijer. Op de foto staat de Kepèlse defensie behoorlijk onder druk. Thijs Bouten weet even niet waar de bal is. Het duel eindigde doelpuntloos. Geldrop werd dat seizoen kampioen en Panningen eindigde in de veilige middenmoot.

Koninginnedag 1959. We zien een voetbalteam van Kepèlse pubers. Niks met de SV te maken. evengoed de moeite waard. Staand v.l.n.r. Karel Halmans, Piet Joosten, Cor v.d. Homberg, Tonnie Gielens, Herman Peeters, Sjraar Schers. Gehurkt v.l.n.r. Piet Kessels, Jan Smeets, Jo Meulemans, Martin v.d. Velden, Leo Rutten, Harrie Janssen.

Foto, gemaakt op het bijveld van ‘De Dèl’ voor aanvang van het seizoen 1989-1990. We zien v.l.n.r. fysiotherapeut Joop Kockelkoren, doelman Tom Tulmans, superspits Jan Slangen en verzorger Jan Madou.

Panningen B2 in 1989. Staand v.l.n.r. Hans Janssen, Antwan v.d. Berkmortel, Ronald Grijmans, Roy Zelen, Mark v.d. Goor, Edwin Janssen, Rudy v.d. Goor, Gerard de Bruijn. Gehurkt v.l.n.r. Jean-Pierre v. Hensberg, Mark Reinders, Wilgert Janssen, Ronald Peeters, Sven Willems, Ves Jacobs.

Panningen C3 in 1989. Staand v.l.n.r. Jan Janssen, Jeroen Poulissen, Maurice Janssen, Luc Verber, Bram Janssen, Jan-Thijs Reijnen, Ramon Nooijen, Roel Janssen, Hans Janssen. Gehurkt v.l.n.r. Berrie Kranen, Gurcel Ekoc, Roy Janssen, Wilbert Beurskens, René Halmans, Maarten v.d. Vegt.

Seizoen 1976-1977, Hoofdklasse C, 6 Maart 1977: Panningen – SVN. Henri Gijsen bezorgt de Nieuwenhaagse defensie handenvol werk. Diezelfde Henri zorgde voor de openingstreffer waarna John Gubbels voor de 2-0 eindstand tekende. BVV werd in dat jaar kampioen en Panningen eindigde fraai als vierde. Veritas en RBC waren de degradanten.

De Valk-Panningen op zondag 16 mei 1976. Het was de laatste competitiewedstrijd van het seizoen in de Hoofdklasse C. De groenwitten wonnen met 0-2 door doelpunten van John Gubbels en Ed Schatorie. Deze uitslag betekende degradatie voor de ploeg uit Valkenswaard. Knuurke was uiteraard van de partij. We zien Alwie Reijnen, Guusje Reijnen, Joop Nadorp en Sjaen Korsten met mascotte. Alwie en Guusje lijken het overigens niet helemaal eens te zijn over wat dan ook.

Panningen A1 voor aanvang van het seizoen 1990-1991. Staand v.l.n.r. Jan Wilms, Neerke Munnecom, Roy Janssen, Sander Arts, Mark Maassen, Paul Zelen, Sandor Gerards, Richard Peeters, Lei de Bruijn. Gehurkt v.l.n.r. Hammada Zaynoun, Wilbert Gommans, Waitin Esmir, Pieter Chatrou, Bart v. Horen, Frank Peters.

In april 2000 vierde de jeugdafdeling van SV Panningen het veertigjarig bestaan. Vooraf moest er uiteraard flink vergaderd worden. En daarna ging een door Tonnie prima getapt pilske er uiteraard wel in. Pierre Kesselmans, Thei Naus en Hay Joosten laten het zich in ieder geval goed smaken. (De foto is gemaakt op 15 maart 2000).

Panningen 10 in 1985. Staand v.l.n.r. Ruud v. Galen, Mat Beurskens, Luc Willems, Ad Wilms, Karel Teeuwen, Jeu Zelen, Gerard Gielen, Jan Wijnands. Gehurkt v.l.n.r. Fred Heinen, Jos Janssen, Ed Zwaans, Henk Gommans, Jac Reinders, Marcel Creemers.

——————