beertje



Datum Thuisteam Uitteam Thuis Uit
19-9-2020 Baarlo JO19-1 Sportclub Irene JO19-2 8 3
19-9-2020 VV Kessel JO19-1 MVC'19 JO19-1 1 7
19-9-2020 Venlosche Boys JO19-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 3 1
19-9-2020 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 Helden JO19-2 6 0
19-9-2020 FCV-Venlo JO19-2 Blerick JO19-2 4 0


Positie Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
1 MVC'19 JO19-1 1 1 0 0 3 7 1
2 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 1 1 0 0 3 6 0
3 Baarlo JO19-1 1 1 0 0 3 8 3
4 FCV-Venlo JO19-2 1 1 0 0 3 4 0
5 Venlosche Boys JO19-2 1 1 0 0 3 3 1
6 H.B.S.V. JO19-1 0 0 0 0 0 0 0
7 ST Panningen/Egchel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0
8 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 1 0 0 1 0 1 3
9 Blerick JO19-2 1 0 0 1 0 0 4
10 Sportclub Irene JO19-2 1 0 0 1 0 3 8
11 Kessel VV JO19-1 1 0 0 1 0 1 7
12 Helden JO19-2 1 0 0 1 0 0 6


Positie Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
1 ST Panningen/Egchel JO19-1 3 3 0 0 9 42 3
2 RKSVO JO19-1 3 1 1 1 4 10 18
3 NWC JO19-3 3 1 0 2 3 6 30
4 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 3 0 1 2 1 7 14


Datum Tijd Thuisteam Uitteam
19-9-2020 14:30 H.B.S.V. JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-1
26-9-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-1 Venlosche Boys JO19-2
3-10-2020 15:30 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-1
10-10-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-1 Baarlo JO19-1
24-10-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-1 MVC'19 JO19-1
31-10-2020 15:00 FCV-Venlo JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-1
7-11-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-1 VV Kessel JO19-1
14-11-2020 14:45 Helden JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-1
21-11-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-1 Blerick JO19-2
28-11-2020 15:00 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-1
5-12-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-1 Sportclub Irene JO19-2

team Voorkeurstijd
ST Koningslust/Grashoek JO19-1 15:00
Baarlo JO19-1 15:00
Sportclub Irene JO19-2 14:30
Helden JO19-2 14:45
ST Panningen/Egchel JO19-1 15:00
Venlosche Boys JO19-2 15:00
MVC'19 JO19-1 14:30
ST Sparta'18/Kr'berg JO19-2 15:30
H.B.S.V. JO19-1 14:30
VV Kessel JO19-1 15:00
Blerick JO19-2 14:30
FCV-Venlo JO19-2 15:00




JO19
JO19-1
Kars Titulaer
Samed Erus
Paul Habashy
Lars Nijssen
Ivo Peeters P'gen
Anas Asamghi
Maurice Sijben
Raymond Niessen
Raoul Martens
Enes Baskent
Jawhar el Hafedi
Job Engels
Koen Engels
Ayoub Amhaouch
Jordi Kirkels
Wouter Janssen
Abdi Abdiwahab
Don Omsels
 
 
 
Leiders
Patrick Joosten
Hay van Nienhuijs

Team Voorkeurstijd
ST Koningslust/Grashoek JO19-1 15:00
ST Panningen/Egchel JO19-1 15:00
NWC JO19-3 15:15
RKSVO JO19-1 15:00