Knappe 2e plaats Jo12-1 bij de districtsfinale winterzaalcompetitie!

Na 2 goede voorrondes te hebben gespeeld reisden de jongens van SJO PEC’20 met een goed gevoel af naar Nederweert voor de finale van de winterzaalcompetitie. Van te veel polonaises in de benen was niks te merken. De jongens startten gretig tegen VV Sittard en creëerden meteen een paar mogelijkheden. Helaas werd de wedstrijd met 2-0 verloren tegen de latere kampioen. De 2e wedstrijd tegen Olympia’18 werd met verzorgd voetbal en hard werken gewonnen met 2-1. In de laatste wedstrijd tegen RKSV Bekkerveld bleef het lang 0-0. Uiteindelijk wisten de jongens de verdiende 2-1 overwinning toch over de streep te trekken met een prachtige 2e plaats als gevolg. Super gedaan jongens!!
Een dikke dankjewel aan alle supporters die ons gesteund hebben.