Voorlopige indeling jeugd PEC’20

Hieronder de voorlopige indeling van de jeugdteams van PEC’20 voor het nieuwe seizoen 2024-2025. Het betreft een voorlopige indeling, de trainingslocaties, -dagen en -tijden volgen nog. Houd er rekening mee dat er altijd nog geschoven en / of gewisseld kan worden tussen de diverse teams en dat het dus zo kan zijn dat niet het gehele seizoen in exact dezelfde teamsamenstelling wordt gespeeld. Dit kan te maken hebben met nieuwe aanmeldingen, afmeldingen, aantallen per team, meer of minder teams in bepaalde categorie, klasse-indelingen etc. etc. Dit kan, indien noodzakelijk, wijzigingen tot gevolg hebben voor aanvang van het seizoen of gedurende het seizoen. Tegenwoordige spelen alle jeugdteams namelijk 3 of 4 fases en we zullen blijven monitoren of de teams op de juiste manier zijn samengesteld en indien nodig tussentijds bijsturen.