Dotje Toernooi volgeboekt!

Het Dotje Toernooi is opnieuw in een recordtijd volgeboekt. Met maar liefst 48 herenteams en 12 damesteams is het deelnemersveld compleet.

Was je te laat met opgeven? Laat je dan toevoegen aan de reservelijst.
Het is altijd mogelijk dat er in de komende periode nog teams afvallen. In dat geval zullen we op basis van volgorde op reservelijst nieuwe teams toelaten. Stuur een mailtje naar dotjetoernooi@svpanningen.nl om op de reservelijst toegevoegd te worden.

Dotje Toernooi
Op Hemelvaartsdag, donderdag 18 mei, zal Sportpark Panningen-Noord dus het decor zijn voor dit prachtige mini-voetbaltoernooi met een rijke historie. Vanaf ca. 10.30u tot 18.00u worden er vele spannende wedstrijden gevoetbald, eerst in de poules, daarna in de knock-out fase.

Niet weg te denken bij het Dotje Toernooi is natuurlijk ook de legendarische derde helft. Nu ook dus weer vanaf 16.00u groot feest in de feesttent aan de kantine, met heel veel gezelligheid en verschillende DJ’s die we op een later moment bekend zullen maken (let op: 18+).

Later op deze website meer info over de poule indeling, het programma en nog heel veel meer.