Geslaagde seizoensafsluiting jeugd

Zaterdag 18 juni vond de seizoensafsluiting van het eerste officiële sjo PEC’20 seizoen plaats. De temperaturen waren tropisch en daar had de organisatie goed op ingespeeld. Op het laatste moment werd de brandweer ingeschakeld voor de nodige verkoeling. De jeugdteams deden allemaal een ronde met diverse spellen en de sfeer zat er, ondanks het warme weer, goed in. Latje trappen, sjoelbakschieten en de snelheidsmeter kwamen onder andere voorbij. De stormbaan was uiteraard ook een groot succes. Na de spellen werden nog de prijzen van de jeugdklassementen uitgereikt. Wil je deze klassementen nog eens bekijken klik dan hier. Tevens werd van elk team de speler / speelster van het jaar bekend gemaakt. Uit deze groep kinderen werd Siem van Weel van de JO15-1 gekozen tot speler van het jaar van sjo PEC’20. De motivatie van de leiders voor deze nominatie was: “Siem is een echte teamspeler, heeft altijd goede inzet en een enorme dosis doorzettingsvermogen. Na voor de 2e keer een zware knieblessure te hebben gehad en revalidatieproces opnieuw te hebben doorlopen.” Dat zijn nog eens mooie woorden en een mooie prestatie van Siem zelf, een terechte winnaar. Tevens werd er nog afscheid genomen van 3 jeugdcommissieleden, Mat v/d Beuken, Martijn Manders en Jop Rutten. De 3 heren werden bedankt voor hun jarenlange tomeloze inzet voor de jeugdafdeling. Toppers! Aansluitend kon iedereen genieten van een verkoelend drankje en/of een lekkere hap van de ingevlogen frietwagen van Travelling Cooks. Zo werd dit seizoen op een gezellige manier afgesloten. Check de foto’s en video’s hieronder voor een sfeerimpressie.