Kaartjes U11 Tournament voor leden

Geachte leden van SV Panningen, PEC ’20 en de vrienden van SV Panningen,

Aanstaande zaterdag begint om 10.30 het Jorrit Hendrix U11 Tournament. Dit toernooi is voor leden gratis te bezoeken.
Heb je altijd al een keer de talenten van o.a. Ajax, Feyenoord, PSV, Club Brugge, Borussia Mönchengladbach en Aberdeen willen bekijken dan is komend weekend je kans. Op de dagen zelf zal er entree gevraagd worden aan iedereen die het toernooi wil bezoeken.

Wil je gratis naar het toernooi komen kijken dan kun je as vrijdag tussen 18:00 en 19:30 een kaartje komen ophalen in de kantine van SV Panningen. Kinderen tot en met 12 jaar zijn gratis en hebben geen kaartje nodig.

Meer info over het toernooi vind je hier.
We hopen op veel bezoekers komend weekend!

Met vriendelijke groet,
Organisatie Jorrit Hendrix U11 Tournament