beertje
Op maandag 8 april had de sponsorcommissie een bedrijfsbezoek georganiseerd naar onze buren.
En wel naar het bedrijf WP Haton, gelegen tegenover ons sportpark.

Een vijftigtal sponsoren werden rond 16.00 uur ontvangen door dhr. Lars v.d. Heuvel en kregen koffie en vlaai aangeboden. Hierna kregen de sponsoren van SV Panningen een uitgebreide rondleiding waar natuurlijk het productieproces werd uitgelegd
WP Haton bedenkt, produceert en levert innovatieve totaalconcepten voor geautomatiseerde deegverwerking. 

Natuurlijk werd tijdens de rondleiding vragen gesteld en er ontstond een geanimeerde discussie over de innovatieve manier van werken binnen de “Haton”.
Na deze rondleiding was het tijd voor een gezellig samen zijn met een uitgebreid broodbuffet. Hierna werd de avond afgesloten met een borrel en werd de organisatie en gastheren door de voorzitter van de sponsorcommissie, dhr. Frank Wilms, van harte bedankt voor dit bedrijfsbezoek.

Een meer dan geslaagde activiteit voor onze sponsoren die vol lof waren over dit bedrijfsbezoek en hoe WP Haton zich presenteerde tijdens dit bezoek.