beertje
Beste lezers,

De afgelopen tijd kregen we regelmatig het verzoek of er via onze website een ruilbeurs ( of iets dergelijks) opgezet kan worden waar een ieder “SV Panningen/SV Egchel spullen / voetbalschoenen kan aanbieden, ruilen of kopen.

We hebben dit intern besproken hoe we dit aan moeten pakken. Dit omdat vooral de jeugd op deze manier geholpen kan worden aan goed en goedkope voetbalspullen.
Welnu, we hebben enkele gedragsregels opgesteld voor een goed verloop en zijn voornemens om ook met degelijke rubriek te beginnen op onze site  met in achtneming van onderstaande gedragregels.:

Alleen telefoonnummer / emailadres en naam vermelden we op de site

Bij iedere item graag een foto van wat je wilt verkopen / kopen / ruilen.

Alleen SV Panningen/SV Egchel spullen / voetbalschoenen voor te verkopen of eventueel te ruilen


Dus… als je iets wilt verkopen / kopen / aanbieden conform bovenstaande regels, stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en we plaatsen dit binnenkort op de site svpanningen.nl in de rubriek ‘‘ 't  Kepèls voetbalpleintje”.

Wordt dus vervolgd,

Met vriendelijke groet,

Monique de Bruijn
Gé Nelissen