beertje
             
25-3-2019 20.00   Bruheze vr. 2 Sp. Peel en Maas vr. 3    
             
30-3-2019 17:00   Panningen A veteranen MVC'19 veteranen    
30-3-2019     Panningen B veteranen RKSVN veteranen  AFGELAST  
             
31-3-2019 14:30   Panningen 1 EMS 1 D Verstappen  
31-3-2019 12:00   Panningen 2 Langeberg 2 G vd Leeden  
31-3-2019 12:00   Panningen 4 VV Kessel 3 Mattie Hendricks  
31-3-2019 10:00   RKSVN 3 Panningen 5    
31-3-2019 13.00   Koningslust vr. 1 Sporting Peel en Maas vr.3    
             
             
4-4-2019 18:30   TSC '04 1 Panningen 1 Restant  
4-4-2019 20.00   Sporting Peel en Maas vr. 1 Cranendonck vr. 1    
             
7-4-2019 14:30   Panningen 1 Belfeldia 1    
7-4-2019 12:00   Panningen 2 Helden 2    
7-4-2019 11:30   Egchel 2 Panningen 3    
7-4-2019 12:00   Panningen 4 Koningslust 3    
7-4-2019 11:00   SV Helenaveen Griendtsveen 1 Panningen 5    
             
             
9-4-2019 18:30   Panningen 1 BEVO 1    
             
             
14-4-2019 14:30   Koningslust 1 Panningen 1    
14-4-2019 11:45   Langeberg 2 Panningen 2    
14-4-2019 10:30   Panningen 3 MVC'19 4    
14-4-2019 11:00   VV Kessel 3 Panningen 4    
14-4-2019 12:30   Panningen 5 RKSVN 3    
             
16-4-2019 19:00   Panningen 1 VV Kessel 1    
             
20-4-2019 18:00   Belfeldia 1 Panningen 1    
20-4-2019 18:00   VV Kessel 2 Panningen 3    
             
             
22-4-2019 14:30   Panningen 1 Horn 1    
             
             
28-4-2019 14:30   Panningen 1 Koningslust 1    
28-4-2019 12:00   Panningen 2 Caesar 2    
             
             
30-4-2019 19:00   Panningen 2 Born 2    
             
             
5-5-2019 14:30   Panningen 1 Roggel 1    
5-5-2019 12:00   Panningen 2 FC Geleen Zuid 2    
5-5-2019 10:30   Baarlo 5 Panningen 4    
5-5-2019 12:00   SVVH 2 Panningen 5    
             
7-5-2019 19:30   Panningen 2 Desm 2    
             
             
12-5-2019 14:30   Sportclub Leeuwen 1 Panningen 1    
12-5-2019 11:30   Lindenheuvel-H´bloem 2 Panningen 2    
12-5-2019 10:30   Panningen 3 RKMSV 3    
12-5-2019 12:00   Panningen 4 Reuver 4    
12-5-2019 12:30   Panningen 5 Grashoek 3    
             
             
             
             
19-5-2019 14:30   Panningen 1 DES Swalmen 1    
19-5-2019 12:00   Panningen 2 Merefeldia 2    
19-5-2019 11:00   Roggel 3 Panningen 3    
19-5-2019 11:00   Helden 7 Panningen 4    
19-5-2019 10:30   MVC'19 6 Panningen 5    
             
             
23-5-2019 20:00   HBSV 6 Panningen 4    
             
26-5-2019 14:30   Bieslo 1 Panningen 1    
26-5-2019 11:30   Sportclub Irene 2 Panningen 2    
26-5-2019 10:30   Panningen 3 RKSVN 2    
26-5-2019 12:00   Panningen 4 Grashoek 4    
26-5-2019 12:30   Panningen 5 RKMSV 6    
             
             
             
             
30-5-2019     Heythuysen 4 Panningen 5    
             
             
2-6-2019 10:00   Sportclub Irene 4 Panningen 3    
2-6-2019 12:00   Panningen 5 MVC'19 7    
2-6-2019 12:30   Panningen 5 Neerkandia 3