beertje



Datum Thuisteam Uitteam Thuis Uit
3-10-2020 FCV-Venlo JO15-3 H.B.S.V. JO15-2 0 15
3-10-2020 ST Egchel/Panningen JO15-2 Sportclub Irene JO15-3 0 13
3-10-2020 Venlosche Boys JO15-3 Belfeldia JO15-2G 8 0
3-10-2020 ST Meterik/America JO15-1 MVC'19 JO15-2G 4 2
3-10-2020 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-3 Bieslo JO15-2G 8 0
28-9-2020 Bieslo JO15-2G ST Egchel/Panningen JO15-2 2 5
26-9-2020 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-3 FCV-Venlo JO15-3 7 1
26-9-2020 Belfeldia JO15-2G MVC'19 JO15-2G 1 8
26-9-2020 Sportclub Irene JO15-3 Venlosche Boys JO15-3 13 1
26-9-2020 Blerick JO15-3G ST Meterik/America JO15-1 0 6
26-9-2020 H.B.S.V. JO15-2 Sportclub Irene JO15-4 1 5
19-9-2020 ST Egchel/Panningen JO15-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-3 4 3
19-9-2020 Sportclub Irene JO15-4 Belfeldia JO15-2G 16 0
19-9-2020 MVC'19 JO15-2G Blerick JO15-3G 4 1
19-9-2020 FCV-Venlo JO15-3 Sportclub Irene JO15-3 0 19

Positie Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
1 Sportclub Irene JO15-3 3 3 0 0 9 45 1
2 Sportclub Irene JO15-4 2 2 0 0 6 21 1
3 ST Meterik/America JO15-1 2 2 0 0 6 10 2
4 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-3 3 2 0 1 6 18 5
5 MVC'19 JO15-2G 3 2 0 1 6 14 6
6 ST Egchel/Panningen JO15-2 3 2 0 1 6 9 18
7 H.B.S.V. JO15-2 2 1 0 1 3 16 5
8 Venlosche Boys JO15-3 2 1 0 1 3 9 13
9 Blerick JO15-3G 2 0 0 2 0 1 10
10 Bieslo JO15-2G 2 0 0 2 0 2 13
11 Belfeldia JO15-2G 3 0 0 3 0 1 32
12 FCV-Venlo JO15-3 3 0 0 3 0 1 41





Datum Tijd Thuisteam Uitteam
19-9-2020 12:00 ST Egchel/Panningen JO15-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-3
26-9-2020 11:00 Bieslo JO15-2G ST Egchel/Panningen JO15-2
3-10-2020 12:00 ST Egchel/Panningen JO15-2 Sportclub Irene JO15-3
10-10-2020 11:30 H.B.S.V. JO15-2 ST Egchel/Panningen JO15-2
24-10-2020 12:00 ST Egchel/Panningen JO15-2 MVC'19 JO15-2G
31-10-2020 13:30 Venlosche Boys JO15-3 ST Egchel/Panningen JO15-2
7-11-2020 12:00 ST Egchel/Panningen JO15-2 ST Meterik/America JO15-1
14-11-2020 14:30 Blerick JO15-3G ST Egchel/Panningen JO15-2
21-11-2020 12:00 ST Egchel/Panningen JO15-2 Sportclub Irene JO15-4
28-11-2020 12:00 ST Egchel/Panningen JO15-2 Belfeldia JO15-2G
5-12-2020 12:00 FCV-Venlo JO15-3 ST Egchel/Panningen JO15-2

Team Voorkeurstijd
FCV-Venlo JO15-3 12:00
Sportclub Irene JO15-3 13:00
Sportclub Irene JO15-4 13:00
ST Egchel/Panningen JO15-2 12:00
Venlosche Boys JO15-3 13:30
MVC'19 JO15-2G 15:00
ST Sparta'18/Kronenberg JO15-3 11:30
ST Meterik/America JO15-1 14:00
Blerick JO15-3G 14:30
H.B.S.V. JO15-2 11:30
Belfeldia JO15-2G 13:30
Bieslo JO15-2G 11:00



JO15
JO15-1* JO15-2 JO15-3
Victor Hoeben Ward Leenen Job Stevens
Sten van Schaijk Kasper Ottenheijm Job van Tongerlo
Bart Doensen Siem van Weel Luca Mariën
Jules Verkoelen Miller Lenders Sander Jacobs 
Eskil Janssen Stef Joosten Dagim Minda
Juul Kurvers Sam Vercoulen Romijn Clabbers
Yens Hunnekens Jorn Boonen Finn Nicke
Simon Custers Abdulah Almansour Roy van Nienhuijs
Raaf Houben Kay Beek Len Maessen
Djayden Boonman Amin Olomani  Ties Delissen
Mert Balci Luc van Kempen Ward Gommans
Tren Joosten   Nigel Peeters 
Chrit Scheenen   Floris Ottenheym
Mahamad Abdiwahab    
     
     
     
     
     
     
     
Leiders Leiders Leiders
Jarno Houben Twan Vercoulen Johan Gommans
N.t.b. N.t.b. Ron van Tongerlo (hulpouder)
    N.t.b.
* Bij JO15-1 vallen nog 2 spelers af; spelers die afvallen naar JO15-2