beertje





Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
100174 1-2-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 Leveroy JO17-1G
98797 8-2-2020 13:30 IVO JO17-2 ST Panningen/Egchel JO17-2
101633 15-2-2020 13:30 FCV-Venlo JO17-5 ST Panningen/Egchel JO17-2
100951 7-3-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 SV Venray JO17-6
100745 14-3-2020 14:15 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 ST Panningen/Egchel JO17-2
102579 28-3-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 MVC'19 JO17-2
98879 4-4-2020 15:00 Venlosche Boys JO17-4 ST Panningen/Egchel JO17-2
101078 18-4-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 Helden JO17-3
102551 9-5-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 Reuver JO17-2
100708 16-5-2020 15:00 Sportclub Irene JO17-4 ST Panningen/Egchel JO17-2
100168 23-5-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 Baarlo JO17-1



Positie Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
1 Boekoel JO17-1 8 6 2 0 20 50 3
2 Sportclub Irene JO17-4 7 5 2 0 17 39 7
3 Helden JO17-3 7 4 2 1 14 26 14
4 ST Panningen/Egchel JO17-2 8 4 2 2 14 28 11
5 FCV-Venlo JO17-5 8 4 0 4 12 31 21
6 BEVO JO17-1 8 3 2 3 11 26 22
7 MVC'19 JO17-3 9 3 1 5 10 15 32
8 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 8 2 0 6 6 12 44
9 H.B.S.V. JO17-3G 8 2 0 6 6 6 64
10 GFC'33 JO17-3G 9 1 1 7 4 20 35



Datum Thuisteam Uitteam Thuis Uit
21-9-2019 Sportclub Irene JO17-4 Boekoel JO17-1 0 0
21-9-2019 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 BEVO JO17-1 1 12
21-9-2019 MVC'19 JO17-3 GFC'33 JO17-3G 2 0
26-9-2019 H.B.S.V. JO17-3G ST Panningen/Egchel JO17-2 0 12
28-9-2019 Helden JO17-3 Sportclub Irene JO17-4 2 2
28-9-2019 BEVO JO17-1 MVC'19 JO17-3 4 0
28-9-2019 Boekoel JO17-1 H.B.S.V. JO17-3G 18 0
28-9-2019 GFC'33 JO17-3G FCV-Venlo JO17-5 1 3
5-10-2019 Sportclub Irene JO17-4 FCV-Venlo JO17-5 11 1
5-10-2019 ST Panningen/Egchel JO17-2 BEVO JO17-1 1 1
5-10-2019 MVC'19 JO17-3 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 4 2
5-10-2019 H.B.S.V. JO17-3G GFC'33 JO17-3G 0 5
12-10-2019 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 Sportclub Irene JO17-4 0 3
12-10-2019 Helden JO17-3 ST Panningen/Egchel JO17-2 4 2
12-10-2019 FCV-Venlo JO17-5 MVC'19 JO17-3 7 1
26-10-2019 BEVO JO17-1 Sportclub Irene JO17-4 2 9
26-10-2019 H.B.S.V. JO17-3G ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 3 1
26-10-2019 MVC'19 JO17-3 Helden JO17-3 3 3
26-10-2019 Boekoel JO17-1 GFC'33 JO17-3G 10 3
30-10-2019 BEVO JO17-1 Boekoel JO17-1 0 5
2-11-2019 Sportclub Irene JO17-4 MVC'19 JO17-3 8 1
2-11-2019 GFC'33 JO17-3G ST Panningen/Egchel JO17-2 3 5
2-11-2019 FCV-Venlo JO17-5 H.B.S.V. JO17-3G 12 0
2-11-2019 Helden JO17-3 BEVO JO17-1 1 4
9-11-2019 GFC'33 JO17-3G Sportclub Irene JO17-4 1 6
9-11-2019 ST Panningen/Egchel JO17-2 FCV-Venlo JO17-5 3 0
9-11-2019 Helden JO17-3 H.B.S.V. JO17-3G 11 0
9-11-2019 Boekoel JO17-1 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 10 0
16-11-2019 MVC'19 JO17-3 ST Panningen/Egchel JO17-2 0 3
16-11-2019 FCV-Venlo JO17-5 Helden JO17-3 1 2
16-11-2019 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 GFC'33 JO17-3G 4 3
16-11-2019 H.B.S.V. JO17-3G BEVO JO17-1 3 1
23-11-2019 Boekoel JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-2 0 0
23-11-2019 GFC'33 JO17-3G BEVO JO17-1 2 2
23-11-2019 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 FCV-Venlo JO17-5 1 7
30-11-2019 ST Panningen/Egchel JO17-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 2 3
30-11-2019 Helden JO17-3 GFC'33 JO17-3G 3 2
30-11-2019 Boekoel JO17-1 FCV-Venlo JO17-5 2 0
30-11-2019 H.B.S.V. JO17-3G MVC'19 JO17-3 0 4
7-12-2019 MVC'19 JO17-3 Boekoel JO17-1 0 5

 
ST Panningen/Egchel JO17-2 14:30
Deurne JO17-2 15:00
Neerkandia JO17-1 14:45
Bruheze JO17-2 15:15
Eindse Boys JO17-1 14:00
Merefeldia JO17-2 15:00
ST SVSH/SSE JO17-1 14:00
Lierop JO17-1 14:30
NWC JO17-4 13:00
s.v. Laar JO17-3 15:00
RKSVO JO17-2 15:00