beertje




Positie Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
1 Leunen JO17-1 4 4 0 0 12 26 2
2 VV Born JO17-1 4 4 0 0 12 17 1
3 Venlosche Boys JO17-2 4 3 0 1 9 9 5
4 Sportclub Irene JO17-3 4 2 1 1 7 10 15
5 ST Panningen/Egchel JO17-2 3 2 0 1 6 7 10
6 ST SV United/BVV'27 JO17-2 4 1 1 2 4 4 6
7 SV Venray JO17-3 4 1 1 2 4 10 15
8 Hegelsom JO17-1 4 1 1 2 4 6 12
9 FCV-Venlo JO17-3 4 0 2 2 2 12 14
10 SV Venray JO17-6 4 0 2 2 2 10 13
11 ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-1 3 0 1 2 1 1 6
12 S.V. Oostrum JO17-1G 4 0 1 3 1 5 18


Datum Thuisteam Uitteam Thuis Uit
10-10-2020 FCV-Venlo JO17-3 Hegelsom JO17-1 4 4
10-10-2020 SV Venray JO17-6 ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-1 1 1
10-10-2020 Venlosche Boys JO17-2 SV Venray JO17-3 3 0
10-10-2020 ST SV United/BVV'27 JO17-2 Sportclub Irene JO17-3 0 0
10-10-2020 Leunen JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-2 9 1
10-10-2020 Born JO17-1 S.V. Oostrum JO17-1G 4 0
3-10-2020 S.V. Oostrum JO17-1G Leunen JO17-1 1 6
3-10-2020 Sportclub Irene JO17-3 FCV-Venlo JO17-3 4 3
3-10-2020 ST Panningen/Egchel JO17-2 SV Venray JO17-6 2 1
3-10-2020 Hegelsom JO17-1 Venlosche Boys JO17-2 1 4
3-10-2020 SV Venray JO17-3 ST SV United/BVV'27 JO17-2 5 1
3-10-2020 ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-1 Born JO17-1 0 2
26-9-2020 ST SV United/BVV'27 JO17-2 Hegelsom JO17-1 0 1
26-9-2020 Leunen JO17-1 Sportclub Irene JO17-3 8 0
26-9-2020 SV Venray JO17-6 S.V. Oostrum JO17-1G 4 4
26-9-2020 FCV-Venlo JO17-3 Venlosche Boys JO17-2 1 2
26-9-2020 Born JO17-1 SV Venray JO17-3 7 1
19-9-2020 Sportclub Irene JO17-3 SV Venray JO17-6 6 4
19-9-2020 Venlosche Boys JO17-2 ST SV United/BVV'27 JO17-2 0 3
19-9-2020 SV Venray JO17-3 FCV-Venlo JO17-3 4 4
19-9-2020 ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-1 Leunen JO17-1 0 3
19-9-2020 S.V. Oostrum JO17-1G ST Panningen/Egchel JO17-2 0 4
19-9-2020 Hegelsom JO17-1 Born JO17-1 0 4



Datum Tijd Thuisteam Uitteam
19-9-2020 15:00 S.V. Oostrum JO17-1G ST Panningen/Egchel JO17-2
26-9-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-1
3-10-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 SV Venray JO17-6
10-10-2020 14:45 Leunen JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-2
24-10-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 Hegelsom JO17-1
31-10-2020 13:30 FCV-Venlo JO17-3 ST Panningen/Egchel JO17-2
7-11-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 ST SV United/BVV'27 JO17-2
14-11-2020 14:30 SV Venray JO17-3 ST Panningen/Egchel JO17-2
28-11-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 Venlosche Boys JO17-2
5-12-2020 14:30 Sportclub Irene JO17-3 ST Panningen/Egchel JO17-2

Team Voorkeurstijd
Sportclub Irene JO17-3 14:30
ST Panningen/Egchel JO17-2 14:30
S.V. Oostrum JO17-1G 15:00
Venlosche Boys JO17-2 15:00
Leunen JO17-1 14:45
SV Venray JO17-3 14:30
SV Venray JO17-6 14:00
Hegelsom JO17-1 15:00
ST SV United/BVV'27 JO17-2 15:00
FCV-Venlo JO17-3 13:30
ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-1 13:00




JO17
JO17-1* JO17-2 JO17-3
Julian Janssen Jesper van Ophoven Tim Nijssen
Tijn Verhaegh Tom Stevens Tom Delissen
Jur Rijs Tren Geurts Jaan Janssen
Glenn Verschaeren Wouter Bouten  Tim Janssen
Dion Vogelsangs Jelle Sijben Luuk Maessen
Ayman Kasmi Ruud van den Elsen Rik Geraets
Miel Zelen Batuhan Sahin Simon Diepenhorst
Tygo Gommans   Altaaf Rahmani
Lars Linssen   Iann Grijmans
Tycho Niessen   Willem Tielen
Robin Heijnen   Lars Jacobs
Timon Janssen   Steef Teeuwen
Sam Schmidt   Stan Janssen
Max Lenders    
Koen Engels    
Mike Raaymakers    
Thijn Reijnen    
Tom van Kempen    
Jort Korten    
Cody Timmermans    
     
Leiders Leiders Leiders
Jeroen Beeks Arno Linssen René Sillekens
N.t.b. Glenn Bremmers Robert Janssen
*JO17-1 uiteindelijk naar 13 of 14 spelers; spelers die afvallen naar JO17-2