beertje
Onderstaande de voorlopige indeling inzake de voorjaarscompetitie 2018. Let wel, de indeling is onder voorbehoud van wijzigen.
Dit voor de jeugdteams van SV Panningen / SV Egchel

Heythuysen JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-2  
SVC 2000 JO19-1 RKSVN JO19-1  
ST Panningen/Egchel JO19-1 MMC Weert JO19-2  
Brevendia JO19-1 Haelen JO19-1  
Born JO19-1 MMC Weert JO19-3  
SVH'39 JO19-1G DESM JO19-2  
RKMSV JO19-1 BEVO JO19-1G  
FC Maasgouw JO19-1 Sportclub Leeuwen JO19-1  
EVV JO19-1 ST Vesta/St Odilienberg JO19-1  
DESM JO19-1 VV Kessel JO19-1  
RKSVO JO19-1 Veritas JO19-1  
VV Zwentibold JO19-1 Heythuysen JO19-2  
     
     
Heythuysen JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-2  
Reuver JO17-1 MBC'13 JO17-2  
SVC 2000 JO17-1 VV GKC / RKHVC JO17-2  
Haslou JO17-1 Bieslo JO17-2  
ST Egchel/Panningen JO17-1 BEVO JO17-2G  
MMC Weert JO17-1 VV Kessel JO17-2  
MVC'19 JO17-1    
MBC'13 JO17-1    
Haelen JO17-1    
FC Geleen Zuid JO17-1    
DESM JO17-1    
RKSVO JO17-1    
     
     
Reuver JO15-1 SVC2000 JO15-2 Reuver JO15-3
SVC 2000 JO15-1 RKSVN JO15-2 FCV-Venlo JO15-4
ST Panningen/Egchel JO15-1 RKMSV JO15-3 ST Egchel/Panningen JO15-3G
FC Oda JO15-1 Eindse Boys JO15-2 Venlosche Boys JO15-5
MVC'19 JO15-1 ST Panningen/Egchel JO15-2 MVC'19 JO15-3G
Merefeldia JO15-1 BEVO JO15-1G VCH JO15-2G
Haelen JO15-1 FC Maasgouw JO15-2 FCV-Venlo JO15-5
FC Geleen Zuid JO15-1 MBC'13 JO15-2 ST Roggel/SVVH JO15-2G
EVV JO15-1 Haelen JO15-2 Belfeldia JO15-2
DESM JO15-1G DESM JO15-3G Swalmen JO15-3G
Blerick JO15-1 ST Vesta/St Odilienberg JO15-2G Sportclub Leeuwen JO15-4
H.B.S.V. JO15-1 Veritas JO15-2G  
     
     
Baarlo JO13-1G Reuver JO13-3  
Swalmen JO13-1 FCV-Venlo JO13-2  
Reuver JO13-1 Sportclub Irene JO13-4  
VVV'03 JO13-1 ST Panningen/Egchel JO13-2  
ST Panningen/Egchel JO13-1 Venlosche Boys JO13-4  
MVC'19 JO13-1 Venlosche Boys JO13-5  
SV Venray JO13-2 VCH JO13-1  
ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 SV Venray JO13-4  
Melderslo JO13-1 SV Venray JO13-6  
ST SVEB/Sporting S.T. JO13-1 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-3  
ST SV United/BVV'27 JO13-1 S.V. Lottum JO13-1G  
H.B.S.V. JO13-1 Melderslo JO13-2  
     
     
     
Baarlo JO11-3G Baarlo JO11-4G Koningslust JO11-1
Reuver JO11-2 Swalmen JO11-2 Leveroy JO11-2G
FCV-Venlo JO11-5 Reuver JO11-5 SSE JO11-2
Sportclub Irene JO11-4 Sportclub Irene JO11-7 Helden JO11-4G
Sportclub Irene JO11-6 Helden JO11-3G ST Egchel/Panningen JO11-3
Helden JO11-2 ST Egchel/Panningen JO11-2 FC Oda JO11-5
ST Panningen/Egchel JO11-1 RKSVN JO11-2 RKMSV JO11-2
MVC'19 JO11-6 Venlosche Boys JO11-6 Grashoek JO11-2
Sportclub Leeuwen JO11-1 Blerick JO11-4 Liessel jo11-2G
Bieslo JO11-2 VV Kessel JO11-2 SV Helenaveen Griendtsveen JO11-1G
H.B.S.V. JO11-3 Belfeldia JO11-3G Roggel JO11-2G
Belfeldia JO11-2 MVC'19 JO10-1  
     
     
Swalmen JO11-4G Heythuysen JO9-1G Koningslust JO9-1G
Reuver JO11-3 SVC 2000 JO8-1 Swalmen JO9-1G
ST Panningen/Egchel JO11-4 Leveroy JO9-1 Reuver JO9-1
RKSVN JO11-4M ST Panningen/Egchel JO9-1 SVC 2000 JO9-2
RKMSV JO11-4 EMS/RFC JO9-2 Sportclub Irene JO9-3
MVC'19 JO11-4G MVC'19 JO9-2 Helden JO9-1
BEVO JO11-2 Haelen JO9-2 ST Panningen/Egchel JO9-2
Sparta'18 jo11-4G Horn JO9-1 RKSVN JO9-2
Baarlo JO11-5G VV Kessel JO9-2G Venlosche Boys JO9-2
H.B.S.V. JO11-5 Belfeldia JO9-1 SHH JO9-2
Blerick JO11-6G RKAVC JO9-3 Haelen JO9-1
Belfeldia JO11-4G VV HEBES JO9-2G VV Kessel JO9-1
     
     
Reuver JO9-4 Baarlo JO9-3G SSE JO9-3G
ST Egchel/Panningen JO9-3 Swalmen JO9-2 RKMSV JO9-4
RKSVN JO9-4 Reuver JO9-5 ONDO JO9-2G
SHH JO9-5 Sportclub Irene JO9-5 Grashoek JO9-2
EVV JO9-4 Helden JO9-3 DESM JO9-5G
Horn JO9-2 MVC'19 JO9-3G Liessel JO9-4
DESM JO9-4 Wittenhorst JO9-5 Roggel JO9-3G
Sportclub Leeuwen JO9-2 Blerick JO9-5 Laar JO9-6
Roggel JO9-2G VV Kessel JO9-3G RKSVO JO9-3
RKVB JO9-1G Belfeldia JO9-2G ST Panningen/Egchel JO9-5
VV HEBES JO9-4 ST Panningen/Egchel JO9-4 BEVO JO9-3G
  Kwiek Venlo JO9-3  
     
FCV-Venlo JO9-3 Baarlo MO17-1  
VVV'03 JO9-2 ST Egchel/Helden/Panningen/BEVO MO17-1  
Venlosche Boys JO9-4G FC Maasgouw MO17-1  
Sparta'18 JO9-6G Sparta'18 MO17-1  
Melderslo JO9-1G Wittenhorst MO17-1  
Wittenhorst JO9-3 Haelen MO17-1  
Wittenhorst JO9-4 ST IVO/ RKDSO/DEV-Arcen MO17-1  
Blerick JO9-6G ST BEVO/Panningen/Egchel/Helden MO17-2  
SVEB JO9-1M Eindse Boys MO17-1  
S.V. Lottum JO9-1 Liessel MO17-1  
H.B.S.V. JO9-2    
ST Egchel/Panningen JO9-6    



voorjaarsreeks