beertje
St. Panningen/Egchel JO11-1 heeft met ruime cijfers de eerste overwinning van de competitie binnengehaald. Het werd maar liefst 9-0.
In het eerste kwartier voetbalde St. Roggel/SVVH JO11-1 nog goed mee en ging het gelijk op. Echter Milan Chatrou brak de ban met een prachtige solo en prikte de 1-0 tegen de touwen.
Niet veel later was het Job v. Tongerlo die een bal voor de pot gooide en zijn voorzet via een been achter de keeper van St. Roggel/SVVH JO11-1 zag belanden.
Vanaf dat moment was het St. Panningen/Egchel JO11-1 dat de dienst op het veld uitmaakte. Daan Schmidt rondde 2x prachtig af en liet zijn kunsten zien met ook een prachtige solo.
De 5-0 kwam van de voet van Joes Thijssen die zijn prima pot beloonde met een mooi doelpunt na alweer een prima solo.
Daarna was het de beurt aan Das Phantom Jovi Janssen die altijd op de goede plaats staat. Jovi scoorde beheerst de 6-0 en de 7-0 binnen.

Alsof het niet genoeg was liet Daan nog een keer zijn voeten spreken 8-0 en ook Jovi rondde nog een keer beheerst af na een prima actie en voorzet van Milan. 9-0! Achterin hield de verdediging de boel goed dicht en speelden Jamie Houben en Floris Ottenheym een prima pot. Ook Rens Verheyen en "MAN OF THE MATCH " Sen Boonen speelden allebei een superpot en stonden verdedigend maar ook aanvallend hun mannetje. De keren dat St. Roggel/SVVH JO11-1 toch een keer doorkwam stond daar nog altijd onze rots in de branding keeper Fano Raaymakers die ook in deze wedstrijd zijn goede vorm liet zien.

Al met al een mooi en goed begin van de competitie.
SEIZOEN 2018-2019
Team  Trainingen VELD LOKAAL Tijdstip thuiswedstrijden
Dag Tijdstip    
           
1 Di-Don.dag 20,00-21,30uur 4 3 14,30uur
2 Di-Don.dag 20,00-21,30 uur 4 4 12,00uur
3 Di-Don.dag 20,00-21,30 uur Del 7 10,30 uur
4 Di-Don.dag 20,00-21,30 uur Del 8 12,00 uur
5 Di-Don.dag 20,00-21,30 uur Del 8 12,30 uur
           
           
Kabouters  Woensdag 18.15-19.30 uur 4  5+6  
JO9-1 Maandag 18.30-19.30/45 2 3 10.30 uur
Woensdag 18.30-19.30/45 2 3
JO9-4 Woensdag 18.30-19.30 uur 2 4 10.30 uur
JO9-5 Woensdag 18.30-19.30 uur 2 4 10.30 uur
           
JO11-1 Maandag 18.15-19.30 uur 4 1 10.30 uur
Woensdag 18.15-19.30 uur 4 1
JO11-2 Maandag 18.15-19.30 uur 4 2 10.30 uur
Woensdag 18.15-19.30 uur 4 2
           
           
JO13-2  Maandag 18.30-19.45 uur 4 8 12,00 uur
JO13-2  Donderdag 18.30-19.45 uur 4 8 12.00 uur
           
           
JO15-1 Dinsdag 18.15-19.45 uur            Del 5 13.30 uur
Donderdag 18.15-19.45 uur            Del 5
JO15-2 Maandag 18.30-19.45 uur            Del 6 13.30 uur
Woensdag 18.30-19.45 uur            Del 8
JO15-3 Maandag 18.30-19.45 uur            Del 7 13.30 uur
Woensdag 18.30-19.45 uur            Del 7
           
           
JO17-1 Dinsdag 18.15-19.45 uur 4 1 14.30 uur
Donderdag 18.15-19.45 uur 4 1
JO17-2 Dinsdag 18.30-20.00 uur             Del 5 14.30 uur
Donderdag 18.30-20.00 uur             Del 5
           
           
JO19-1 Dinsdag 18.15-19.45 uur 4 2 15.00 uur
Donderdag 18.15-19.45 uur 4 2
JO19-2 Dinsdag 18.30-20.00 uur            Del 6 15.00 uur
Donderdag 18.30-20.00 uur            Del 6
De indeling voor de meidenteams voor komend seizoen zijn aangepast, de groepen zijn nu volledig volgens leeftijd ingedeeld.
MO17 start met 16 meiden en MO19 gaat starten met 15 meiden:

Team mo17

 

 

Team mo19

 
1

Mila van Breukelen

  1

Leman Aydin

2

Rinske Joosten

  2

Natalia Notermans

3

Myrthe Smeets

  3

Kelsey Delissen

4

Imke Bos

  4

Pien Verheijen

5

Jans Verheijen

  5

Rayna Beurskens

6

Sanne Verhees

  6

Lexi Stammen

7

Lois Vanlier

  7

Sem Wulms

8

Szoka Kovacs

  8

Sofie Lormans

9

Renske Ebisch

  9

Demi Zeelen

10

Freke van Wil

  10

Meike Dericks

11

Janne Marcellissen

  11

Mel van Oyen

12

Kris de Bruyn

  12

Anouk Hendrix

13

Noelle van Schaijk

  13

Demi Vestjens

14

Rowie Wulms

  14

Jill Jacobs

15

Mila Stammen

  15

Isa Reijnen

16

Tess Heussen

     
         
  Leiding:

    Leiding:

  Roy van Breukelen

    vacant

  Roger Vestjens

    vacant

         
JO19-1 1e klasse   JO19-2 3e klasse    
IVO JO19-1     ST Koningslust/Grashoek JO19-1      
Baarlo JO19-1     ST Panningen/Egchel JO19-2      
FCV-Venlo JO19-1     Sportclub Irene JO19-3      
Helden JO19-1     Sparta'18 JO19-3      
ST Panningen/Egchel JO19-1     Wittenhorst JO19-4      
RKSMV JO19-1     SV Venray JO19-5      
MVC'19 JO19-1            
ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1            
Blerick JO19-1            
ST SV United/BVV'27 JO19-1            
HBSV JO19-1            
             
             
JO17-1 1e klasse   JO17-2 4e klasse    
IVO JO17-1     Sportclub Irene JO17-4      
Baarlo JO17-1     ST Panningen/Egchel JO17-2      
Heythuysen JO17-1     SHH JO17-3      
Reuver JO17-1     Helden JO17-3      
ST Panningen/Egchel JO17-1     Bieslo JO17-1      
Venlosche Boys JO17-2     ST Koningslust/Grashoek JO17-1      
MVC'19 JO17-1     ST Roggel/SVVH JO17-2      
SV Venray JO17-2     Belfeldia JO17-1      
Blerick JO17-1     VV Kessel JO17-2      
HBSV JO17-1     MVC'19 JO17-3      
VV Kessel JO17-1     FCV-Venlo JO17-5      
             
             
JO15-1 1e klasse   JO15-2 3e klasse JO15-3 4e klasse
IVO JO15-1     Reuver JO15-2   Reuver JO15-3  
FCV-Venlo JO15-1     FCV-Venlo JO15-3   Helden JO15-3  
ST Panningen/Egchel JO15-1     Sportclub Irene JO15-3   Helden JO15-4  
Venlosche Boys JO15-2     VVV'03 JO15-2   ST Panningen/Egchel JO15-3  
FC Oda JO15-1     ST Panningen/Egchel JO15-2   RKMSV JO15-2  
MVC'19 JO15-1     Venlosche Boys JO15-3   RKMSV JO15-3  
Merefeldia JO15-1     ST Grashoek/Koningslust JO15-1   MVC'19 JO15-2G  
DESM JO15-1G     VCH JO15-1   MVC'19 JO15-3M  
Blerick JO15-1     SV Venray JO15-4   Bieslo JO15-1  
ST SV United/BVV'27 JO15-1     BEVO JO15-1G   ST Roggel/SVVH JO15-2G  
Laar JO15-2     Blerick JO15-2G   VV Kessel JO15-2G  
RKSVO JO15-1     Belfeldia JO15-1      
             
             
JO13-1 1e klasse   JO13-2 3e klasse JO13-3 4e klasse
Baarlo JO13-1     DES Swalmen JO13-2   DES Swalmen JO13-3  
DES Swalmen JO13-1     ST Panningen/Egchel JO13-2   Reuver JO13-3  
SVC 2000 JO13-1     GFC'33 JO13-2   Sportclub Irene JO13-3  
Sportclub Irene JO13-2     VCH JO13-1   Helden JO13-3  
ST Egchel/Panningen JO13-1     BEVO JO13-1G   ST Egchel/Panningen JO13-3G  
Brevendia JO13-1     Haelen JO13-2   RKSVN JO13-2  
RKSVN JO13-1     ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2   MVC'19 JO13-4  
VV Hebes JO13-1     Blerick JO13-2   HBSV JO13-3  
Sportclub Susteren JO13-1     Bieslo JO13-1   VV Kessel JO13-2  
EVV JO13-1G     HBSV JO13-2   Belfeldia JO13-2  
ST Roggel/SVVH JO13-1G     ST Grashoek/Koningslust JO13-2   Baarlo JO13-3  
             
             
JO11-1 1e klasse   JO11-2 3e klasse JO11-3 4e klasse
Baarlo JO11-1     Heythuysen JO11-2G   Reuver JO11-3  
Reuver JO11-1     SVC 2000 JO11-2   Reuver JO11-4  
Sportclub Irene JO11-2     Helden JO11-3   ST Egchel/Panningen JO11-3  
ST Panningen/Egchel JO11-1     ST Panningen/Egchel JO11-2   MVC'19 JO11-2  
GFC'33 JO11-1     Grashoek JO11-1   MVC'19 JO11-3  
Venlosche Boys JO11-2     EMS JO11-1   Bieslo JO11-2  
Leunen JO11-1     Sportclub Leeuwen JO11-2   HBSV JO11-3  
RKMSV JO11-1     Bieslo JO11-1   VV Kessel JO11-2  
SV Venray JO11-2     RKAVC JO11-1   Belfeldia JO11-2  
Blerick JO11-1     Oranje Blauw'15 JO11-2   SVEB JO11-4  
HBSV JO11-1     F.C. Roerdalen JO11-1G      
             
             
JO9-1 1e klasse   JO9-2 3e klasse JO9-3 + JO9-4 4e klasse
Baarlo JO9-1     Koningslust JO9-1G   Baarlo JO9-3  
DES Swalmen JO9-1     Heythuysen JO9-1G   Reuver JO9-4  
Reuver JO9-1     DES Swalmen JO9-3   Helden JO9-3  
SVC 2000 JO9-1     Helden JO9-2   ST Egchel/Panningen JO9-3  
Helden JO9-1     ST Egchel/Panningen JO9-2   RKMSV JO9-2  
ST Panningen/Egchel JO9-1     RKMSV JO9-1   Grashoek JO9-2  
RKSVN JO9-1     Grashoek JO9-1   MVC'19 JO9-3  
FC Oda JO9-1     Horn JO9-1   BEVO JO9-1  
SHH JO9-2     Roggel JO9-1G   Bieslo JO9-1  
Laar JO9-1     VV Kessel JO9-1   Belfeldia JO9-2  
F.C. Roerdalen JO9-1G         ST Panningen/Egchel JO9-4  
          Belfeldia JO9-3G  
             
JO9-5 4e klasse          
FC Oda JO9-3            
SVVH JO9-1G            
ST Panningen/Egchel JO9-5            
VV GKC/ RKHVC JO9-3            
Crescentia JO9-1            

Beste jeugdspelers en ouders ST Panningen / Egchel,


Hierbij vinden jullie de voorlopige indeling van de jeugdteams voor het seizoen 2018-2019. Deze voorlopige indeling is in overleg tussen de Jeugdcommissie en coaches/trainers tot stand gekomen. We spreken over een voorlopige indeling omdat coaches/trainers tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen nog wijzigingen kunnen doorvoeren in de samenstelling van teams. Ook leert onze ervaring dat als gevolg van af- en aanmeldingen de samenstelling van teams gedurende de zomer vaak nog wijzigt.

Zoals uit de voorlopige indeling blijkt, hebben we nog niet bij alle teams het kader rond. Wij blijven hier actief naar zoeken, maar mochten er ouders zijn die iets willen betekenen in de begeleiding van het team van hun zoon of dochter, in welke vorm dan ook, stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Alle hulp is welkom.

Tot slot. Informatie met betrekking tot trainingsavonden, aanvang thuiswedstrijden en welke accommodatie wordt zo snel mogelijk op de website geplaatst.

Wij wensen jullie allemaal alvast een fijne zomervakantie en tot ziens bij de start van het nieuwe seizoen.

Met sportieve groet,
 
    

Jeugdcommissie SV Panningen / SV Egchel


JO9
JO9-1 JO9-2 JO9-3
Spelers Kader Spelers Kader Spelers Kader
Milan Schijven Roy Schijven Julian Nicke Fabian Nicke Ries Verbong Bram Verbong (hulpouder)
Brian Rutten Job Rutten Jarn Rutten Ron Delissen Jur Janssen Nog verder aan te vullen
Fynn Manders Mark Daniels Jan Delissen Martijn Manders Jules Willemsen  
Svenn Manders   Demi Grommen   Pien Janssen  
Lars Lenders   Stan van den Elsen   Boyke Ghielen  
Ties Daniels   Noud Nellen   Johny Odeh  
Jason Litjens   Daan Assies   Funs Peeters  
Rick Daniels   Sten Manders      
           
JO9-4 JO9-5    
Spelers Kader Spelers Kader    
Koen Versteegen Rene Scheres Sen Vlieks Roy Vlieks    
Tygo Vercoulen Bart van Horen Kess Jacobs Sjors Jacobs    
Jurre Kurvers   Tjesco van Melick Ben van Melick    
Bo Silvrants   Finn Wilms      
Vigo Jacobs   Sam Beurskens      
Joppe Scheres   Keanu Niessen      
Naomi Janssen   Thijs Reijnen      
Bas van Horen   Siem Engels      
Muraad Ahmed          
           
           
JO11
JO11-1 JO11-2 JO11-3
Spelers Kader Spelers Kader Spelers Kader 
Jamie Houben Pieter Chatrou Krijn Leenen Roy Janssen (Eg) Job van der Leeden Ron Amendt
Joes Thijssen Frits Janssen Miguel Oirbans  Maarten Dielissen Stef Amendt Nog verder in te vullen
Jovi Janssen Jaques Paul Thijssen Kahlil Mechych Roy Dorssers Bente Rutten  
Mees Janssen (Pa)   Jordi Dorssers Martijn Lacroix (hulpouder) Ivo van Nienhuijs  
Milan Chatrou   Mees Janssen (Eg)   Laura van de Elsen  
Rens Verheijen   Nassim Mechyck   Abbou Bilal  
Fano Raaymakers   Jones Dielissen   Cor Peeters  
Floris Ottenheym   Ben Janssen   Rico van Melick  
Daan Schmidt   Daan Lacroix   Younes Feddahi  
Sen Boonen       Mark Wilms  
           
JO13
JO13-1 JO13-2 JO13-3
Spelers Kader Spelers Kader Spelers Kader
Victor Hoeben Ralf Joosten Mert Balci Nog in te vullen Anne Zelen Johan Gommans
Sten van Schaijk Mario Kurvers Djayden Boonman   Lisa Geraets Twan Vercoulen
Bart Doensen Roy Janssen (P) Wassim Aoumouzoun   Chrit Scheenen Ferry Maessen
Simon Custers Roel Janssen Siem van Weel   Stef Joosten Ben van Kempen
Jules Verkoelen   Job Stevens   Jorn Boonen  
Eskil Janssen   Job van Tongerlo   Finn Nicke  
Raaf Houben   Luc van Kempen   Len Maessen  
Daan van Heugten   Edion Dreshaj   Nigel Peeters   
Juul Kurvers   Luca Mariën   Roy van Nienhuijs  
Ward Leenen   Miller Lenders   Sam Vercoulen  
Yens Hunnekens   Dagim Minda   Ties Delissen  
Tren Joosten   Romijn Clabbers   Kay Beek  
Kasper Ottenheijm   Abdulah Almansour   Ward Gommans  
Yanno Kovacs   Damian Ummenthum   Amin Olomani   
           
           
JO15
JO15-1 JO15-2 JO15-3
Spelers Kader Spelers Kader Spelers Kader
Tygo Gommans Davy Litjens Miel Zelen Arno Linssen Tom Delissen René Sillekens
Tijn Verhaegh Rowdy Peeters Iann Grijmans Glenn Bremmers Jaan Janssen Robert Janssen
Jur Rijs   Tom Stevens   Tim Janssen  
Glenn Verschaeren   Lars Jacobs   Daan Sillekens  
Dion Vogelsangs   Robin Heijnen   Luuk Maessen  
Ayman Kasmi   Altaaf Rahmani   Rik Geraets  
Jesper van Ophoven   Lars Linssen   Berkant Sahin  
Max Lenders   Tycho Niessen   Simon Diepenhorst  
Timon Janssen   Tim Nijssen   Ruud van den Elsen  
Sam Schmidt   Tren Geurts   Abdel Allemansour  
Koen Engels   Cody Timmermans   Willem Tielen  
Mike Raaymakers   Jort Korten   Wouter Bouten   
Thijn Reijnen   Steef Teeuwen   Jelle Sijben  
Tom van Kempen   Stan Janssen   Batuhan Sahin  
    Adam Cherkoui      
           
           
JO17    
JO17-1 JO17-2    
Spelers Kader Spelers Kader    
Samed Erus Krijn van de Kerkhof Finn Klompen Suleyman Baskent (hulpouder)  
Paul Habashy Nog verder in te vullen Emin Baskent Nog verder in te vullen    
Maurice Sijben   Ivo Peeters      
Lars Nijssen   Raymond Niessen      
Ivo Peeters   Stan Knoops       
Anas Asamghi   Jayden Vullings      
Raoul Martens   Enes Baskent      
Quin van Ninhuijs   Jan Rutten      
Job Engels   Jawhar el Hafedi      
Koen Engels   Tom Joosten      
Ayoub Amhaouch   Sander Smits      
Jordi Kirkels   Luit Sieders      
Kjell Manders   Boyd Bouwmans      
Max Gommans   Kaylo Martens      
Wouter Janssen          
           
JO19        
Spelers Kader        
Jeremy Mestrom JO19-1        
Dion Cuijpers Patrick Joosten        
Thomas Janssen Harry van Nienhuijs        
Ramon Sijben Dave van den Beucken        
Luuk Teeuwen          
Tijs Beerkens JO19-2        
Liam Klompen Ritchie Klomps        
Tom Wilmer Mike Hendricks        
Tim van Loon Jannes Houben        
Rowan van den Dungen          
Levi van Dijk           
Dirk Heijnen          
Devi Bos          
Dave Schroijen          
Stef van den Beuken          
Guus de Bruijn          
Jovi Hunnekens          
Nick Smits          
Chris Cuppen          
Imaad Abdiwahab          
Max Janssen          
Sjoerd Bouten          
Yannick Martens          
Luc Gommans          
Siem Raat          
Koen Gommans          
Alec Kuijpers          
Nick Stemkens          
Skip Ebisch          
Lucas Korsten          
Wessel Zeelen