Mijlpaal van 300 leden bereikt!

Onze Vrienden van SV Panningen blijven maar aan de weg timmeren, afgelopen weekend kwamen er maar liefst 3 nieuwe leden bij en daarmee is de prachtige mijlpaal van 300 leden bereikt!! Jort Korten, Alex de Groot en Thijn Reijnen zijn de nieuwste aanwinsten. En Thijn Reijnen mag zich het 300ste lid noemen van deze prachtige club mensen met allemaal een groen-wit hart!

Voor slechts € 50,- per jaar ben je al lid van de Vrienden van SV Panningen, een enthousiaste gezellige groep die SV Panningen een warm hart toedraagt.
Met deze bijdrage steun je natuurlijk de club, maar de VVSVP zorgen er ook voor dat er regelmatig wat te doen is. Informatie hierover zal tijdig bekend gemaakt worden. Wist je trouwens dat je als Vriend van SV Panningen geen entree hoeft te betalen bij de thuiswedstrijden van ons vaandelteam!
Heb je interesse? Kijk eens hier voor meer informatie of neem contact op met Thijs Vanmaris (06-29574729 of t.vanmaris@svpanningen.nl).
Direct het aanmeldingsformulier downloaden kan via deze link. Hieronder nog enkele kiekjes van de meest recente leden.