Dotje Toernooi 2022

Na twee jaar afwezigheid hebben we eindelijk weer een Dotje Toernooi mogen beleven. En het was fantastisch! Overdag veel plezier, spanning en sportiviteit tijdens de wedstrijden en in de avond een weergaloos feest met alleen maar gezellige mensen.

Een groot woord van dank gaat uit naar al onze vrijwilligers die zich tijdens en rondom dit evenement weergaloos hebben ingezet. Tevens een woord van dank aan onze sponsoren. En natuurlijk bedankt aan alle deelnemers en feestvierders die het samen tot zo’n succes hebben gemaakt. Wij hopen iedereen weer terug te zien tijdens het Dotje Toernooi 2023!

Hierbij de uitslag van het toernooi:

Prestatief
1. FC K.O.B.
2. Bocht 21
3. Vergane Glorie (by Potato Delicious)

Recreatief
1. Interesseert mich ginne geit!
2. 9-30 Maximaal wit
3. Ballentent

Dames
1. Eindeloos pieken
2. Team Neppie Kraft
3. Eindse Girls

Foto’s volgens zo snel mogelijk.