Panningen bij omroep P&M

Afgelopen donderdag was onze voorzitter Peter Wulms te gast in het programma “Maak ’t Waor” bij omroep P&M. In dit programma zijn er diverse terugblikken op gebeurtenissen binnen onze mooie gemeente Peel en Maas. De omroep was donderdag op ons sportpark om terug te blikken op de brand in onze accommodatie afgelopen voorjaar en de gevolgen daarvan. Klik hier om het filmpje te bekijken, aan het einde van het filmpje heeft Delano van Crooij, keeper van partnerclub VVV Venlo nog mooie woorden voor het nieuwe jaar voor ons.

Vrijdag 31 december is bestuurslid Jeroen Verwegen ook te gast geweest bij P&M. Hij blikte samen met de andere gasten terug op het afgelopen jaar in het programma “Met P&M het jaar uit!”. Dit programma is via deze link terug te kijken.

Tot slot wensen wij iedereen het allerbeste voor 2022!