Vlaai voor O10-2 na winst

Na ruim 1 seizoen zonder overwinning weet de JO10-2 ook weer eens wat winnen is. En dat 2x op rij…Nadat Sparta vorige week uit verdiend werd verslagen was het vandaag  op Sportpark De Wietel de beurt aan R.K.M.S.V.

De spelvreugde is eindelijk weer terug. Met verzorgd veldspel werd de tegenstander uit Meijel het moeilijk gemaakt. We zaten er kort op. De oranje-groenen speelden in een zeer hoog tempo. Dit resulteerde in de eerste helft in een 7-0 voorsprong. We zagen het ene na het andere schitterende uitgespeelde doelpunt. De 2de helft lieten we teugels iets vieren waardoor de eindstand uiteindelijk 9-2 werd. Youssef en Finn bedankt voor jullie ondersteuning. Super gespeeld boys.

Na afloop werd dit gevierd met een heerlijk stukje vlaai!

Zoals het op de mooie shirts staat…
‘Ut is een kwestie van insjeete en oehthale’