Panningen heeft het geluk niet aan zijn zijde.

Een lekker najaarszonnetje en op een veld, ogend als een biljartlaken, 2 elftallen welke zich momenteel in de onderste regionen van de 4e klasse E bevinden. Het betreffen SVEB uit Broekhuizenvorst en ons eigen  SV Panningen. Panningen trainer Naard Vaes was wederom niet te benijden om een re presentabel  elftal op de been te brengen door de lange waslijst aan blessures en afwezigen, 7 potentiële basisspelers ontbraken wederom. Dat er voor beide teams behoorlijk wat druk op deze wedstrijd stond was vanaf het begin wel duidelijk. Aan inzet en fysieke duels geen gebrek dit ging echter wel ten koste van de zuiverheid met menig balverlies over en weer tot gevolg. In de beginfase hadden de gastheren enige overwicht wat in de 3e minuut resulteerde in een balletje op de lat. Meer en meer trok Panningen het initiatief naar zich toe wat enkele kansen opleverde. Zo waren Bas Wilmer, Dion Cuypers en Ramon Sijben ongelukkig in de afronding. En met een uiterste redding wist de SVEB doelman een kopbal van Robin van Osch onschadelijk maken. Ook na de thee had Panningen duidelijk het betere van het spel mede door het inbrengen van Lars Nijssen. De kansen stapelden zich op maar het ontbrak steeds aan het laatste beetje geluk om tot scoren te komen en gingen verschillende scoringskansen verloren. Met veel kunst en vliegwerk wisten de gastheren hun doel schoon te houden. Toch leek het dat Panningen aan het langste end zou trekken Lars Nijssen werd in de 16 aangespeeld hij controleerde de bal uitstekend maar mikte vervolgens de bal net langs de verkeerde kant van de paal. Dit was tevens het laatste wapenfeit en blies de soms warrig fluitende scheidsrechter voor het einde. De Panningen aanhang gingen huiswaarts met een dubbel gevoel er had meer ingezeten vandaag. Maar ja met zoveel blessures, de vervangers hebben zich goed van hun taak gekweten en vol overgave gestreden voor een beter resultaat maar helaas het zat vandaag niet erg mee met name in de afronding.