Veiling shirt Giakoumakis!

Onze eigen Dave Litjens bemachtigde een gesigneerd shirt van de eredivisie topscorer van dit moment, VVV spits Giorgios Giakoumakis. Nadat hij de veiling van het Chelsea shirt door het MVC top O12 toernooi zag besloot hij zijn eigen shirt ook te veilen. De volledige opbrengst zou dan naar SV Panningen gaan ivm de brand in de kantine. Goed idee en fantastisch initiatief van Dave natuurlijk!

Zo gezegd, zo gedaan, shirt op Facebook gezet en de hoogste bieder zou een mooi exemplaar rijker zijn. Harald van Beek van Jumbo Panningen bood maar liefst € 500,- mits er nog 2 extra handtekeningen op zouden komen. Namelijk die van all-time VVV topscorer Maurice Graef en die van eenmalig VVV doelpuntenmaker en Panningenaar Robert Janssen. Beide heren waren bereid om dit te doen en vervolgens vond de signeersessie en overhandiging plaats bij Jumbo Panningen. Zie hieronder voor de foto’s van dit mooie moment.

Namens de gehele groen-witte familie, heel erg bedankt heren voor deze fantastische actie!