Met genoegen kunnen wij mededelen dat SV Panningen, naast Naard Vaes als hoofdtrainer, ook een trainer voor Panningen 2 en een keeperstrainer heeft vastgelegd voor volgend seizoen! Naard zal komend seizoen versterkt gaan worden door Cor Berkers als trainer van het tweede elftal en Ruud Meulen als keeperstrainer. De technische commissie en het bestuur zijn erg verheugd met het vastleggen van deze heren. Uiteraard is er het volledige vertrouwen dat het kader van de selectie komende seizoen samen alles uit de spelersgroep gaat halen. Hopelijk hebben we dan weer een “normaal” seizoen met bomvolle sportparken en kantines! Hieronder alvast een foto gemaakt tijdens de contractondertekening van Naard en Cor. De meeste mensen kennen Naard reeds, en tijdje terug hadden we hem reeds voorgesteld. Klik hier om dat berichtje nog eens terug te lezen. De komende dagen, zullen zowel Cor als Ruud zich nader aan iedereen voorstellen, dus check de site!

Met sportieve groet,
Bestuur SV Panningen